Стало відомо, які оригінальні імена дають дітям на Сумщині

Найнезвичніші імена, які останнім часом дають батьки дітям на Сумщині, стали  Светорада – радість світла, Мальва – ніжна, Єсенія – ясне небо, Ярина – яскрава, сонячна, Северин – міцний, наполегливий. Про це повідомляють у Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області.

До п’ятірки найбільш вживаних імен серед дівчаток увійшли: Софія, Анна, Анастасія, Марія, та Поліна. Майбутніх чоловіків частіше за все називали Максимами, Артемами, Олександрами, Дмитрами та Тимурами.

Така тенденція на імена спостерігалася в Україні і минулого року. За інформацією оприлюдненою на офіційному сайті Міністерства юстиції України, серед найбільш поширених жіночих імен 2016 року: Софія, Анна, Анастасія. У чоловіків – Артем, Іван та Дмитро. Окрім звичних імен багато було і рідкісних. Дівчаткам давали імена – Аріадна, Ія та Ляля. Хлопчикам – Джахангір, Саід, Єлисей, Гаррі.

Цього року підбираючи ім’я дитині батьки Сумщини згадали і про давно забуті радянські імена. Так у Сумській області тепер живе Вілен (від В.І.Ленін) та Еліна (утворене після Жовтневої революції, розшифровується як «Електрифікація-індустріалізація»).

З грудня 2015 року Міністерство юстиції запровадило нову послугу, про видачу свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологових будинках. Органи юстиції Сумської області за цей період видали 5368 свідоцтв про народження дитини практично одразу після народження малюків.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

 

 

Поділитися в соціальних мережах