Стали відомі подробиці вибуху на газовій заправці (фото)

Як ми повідомляли, у Шостці під час заправки легкового автомобіля на газовій заправці стався вибух, від якого постраждало двоє людей. Стали відомі подробиці надзвичайної події.

Так, повідомлення про вибух на одній із газових заправок міста до Шосткинського відділу поліції надійшла від оператора державної пожежно-рятувальної частини. На місце одразу була направлена слідчо-оперативна група поліції. Як з’ясували правоохоронці, вибух стався близько дев’ятої години ранку під час заправки автомобіля «Chery Amulet».

«Унаслідок вибуху газоповітряної суміші пошкодило автомобіль і травмовано двоє людей, працівник газової заправки та власник транспортного засобу, які знаходились поряд, – коментує Роман Бережний, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Шосткинського відділу поліції. – Вживаються необхідні заходи щодо встановлення причин та обставин вибуху».

Серед постраждалих – чоловіки віком 50 та 60 років, які в тяжкому стані були доставлені в лікарню. Медики діагностували в них проникаючі поранення лівого ока, пошкодження м’яких частин обличчя та шиї. А один із них втратив слух унаслідок вибуху.

Наразі правоохоронці проводять перевірку, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

26677985_1424543124334930_4923059078336711318_o

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах