Стартує місячник добровільної здачі зброї

З метою виведення з незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів, працівники Головного управління Національної поліції в Сумській області з 1 до 30 квітня 2017 року проводять місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки.

Громадяни, які добровільно здадуть до поліції зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, що зберігаються у них незаконно, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України, звільняються від кримінальної відповідальності. Більше того, якщо вони у визначений термін добровільно здали до поліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів у них є можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Водночас правоохоронці застерігають власників зброї від порушень правил зберігання та обліку зброї, яке тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену законом.

«Звертаємо увагу мешканців Сум та області, у яких є вогнепальна мисливська та газова зброя, щодо необхідності дотримання правил постановки зброї на облік та термінів її перереєстрації, – говорить заступник начальника ГУНП Володимир Бабич. –  У випадку закінчення терміну дії дозволів на право зберігання зброї вам необхідно за місяць до закінчення дії дозволу звернутись до служби дозвільної системи поліції за місцем проживання. Тож радимо не залишати зброю без нагляду та дотримуватись визначених умов зберігання зброї».

Громадянам слід звертатись до територіальних органів Головного управління Національної поліції в Сумській області або до дільничних офіцерів поліції в місцях проживання або тимчасового перебування.

Мешканці обласного центру можуть отримати консультацію з цих питань за адресою: Сумський відділ поліції, м. Суми, вул. Охтирська, 14, кабінети 1, 17. Телефони: (дозвільна система)66-77-47, (чергова частина) 050-407-31-02.

Для жителів Сумського району: Сумський районний відділ поліції, м. Суми, вул. С.Бандери,11 (колишня Баумана). Телефони: (чергова частина) 66-77-75, 66-73-90, (дозвільна система)095-805-04-43.

Поділитися в соціальних мережах