«Стосується кожного»: 5 років разом

У вівторок, 28 серпня, о 18:00 соціальне ток-шоу «Стосується кожного» телеканалу «Інтер» святкує своє п’ятиріччя. У цей вечір в студії програми зберуться герої найрезонансніших випусків, історії яких схвилювали і зворушили всю країну. Вони розкажуть про те, як змінилося їхнє життя після ефіру. А зіркові експерти програми поділяться своїми історіями, пов’язаними з участю в програмі «Стосується кожного», адже для кожного з них цей проект став частиною життя.

Серед гостей святкового спецвипуску – героїні програми «Мамині ангели». Кілька років тому трьом дітям – 8-річній Ангеліні, 10-річній Юліані і 15-річному Владиславу – вдалося зробити неймовірне. Своєю щирістю вони підкорили глядачів «Стосується кожного» і змогли зібрати гроші на операцію для мами. Як з тих пір змінилося життя цієї сім’ї і що готова зробити мама, щоб віддячити своїм ангелів?

У студію приїде успішний художник Вадим Мартинюк. Він народився здоровим, але батьки навмисне зробили його калікою. Зараз в життя Вадима відбулися кардинальні зміни, про які він розповість у студії «Стосується кожного». В гості до студії проекту в цей вечір також прийдуть герої програм «Кришталева душа», «Єгипетські трагедії», «Обійми без кордонів», «Виснажене самотність» і багатьох інших.

«У цей вечір ми будемо згадувати і заново переживати найяскравіші події цих п’яти років і зустрінемося з самими дивовижними героями, життя яких ми всі разом змінили на краще, – розповідає ведучий програми Андрій Данилевич. – Будемо говорити про те, як ми самі змінилися за цей час. Адже наші п’ять років в ефірі – це доказ того, що небайдужість здатне створити неможливе. Це доведено «Стосується кожного».

Розділять святковий вечір з командою проекту і телеглядачами зіркові гості програми – популярні виконавці Злата Огневич, Ірина Федишин, Міла Нітіч, Наталя Бучинська, Олександр Кривошапко, Іллария, Петя Чорний, оперна співачка Олена Гребенюк, народний артист України Володимир Горянський, письменниця Ірина Тетера, багатодітна мама Наталя Ібрагімова, експерт з прав дітей Людмила Волинець, пластичний хірург Ростислав Валіхновський, психотерапевт Валерій Патоніч, психологи Олена Рихальська і Наталія Бугайова, телеведучі «Інтера», а також люди, завдяки яким ток-шоу «Стосується кожного» з’явилося на українському ТБ, – керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна і головний редактор телеканалу «Інтер» Антон Нікітін.

У цей вечір в студії буде витати відчуття свята і дива, яке змогли створити разом команда проекту, його експерти, телеглядачі і самі герої.

А в кінці глядачі почують нову версію пісні про проект – «Це стосується кожного», яку до 5-річчя програми записали 11 популярних виконавців і відомих артистів. Не пропустіть святкування першого ювілею самого рейтингового соціального ток-шоу країни. Все найцікавіше тут тільки починається!

Святковий спецвипуск популярного ток-шоу – «Стосується кожного: 5 років разом» – у вівторок, 28 серпня, о 18:00 на телеканалі «Інтер».

Поділитися в соціальних мережах