Студент крав книги і дарував знайомим

До працівників Роменського відділу поліції з повідомленням про крадіжку звернувся керівник одного з супермаркетів міста. Чоловік повідомив, що невідомий зловмисник поцупив із рекламного прилавку дві книги відомого кулінара вартістю 500 гривень кожна, що зафіксувала камера відеонагляду.

Працівники поліції розпочали перевірку, а переглянувши відеозапис, встановили особу підозрюваного – 19-річного студента одного з навчальних закладів міста, який саме опановує професію повара. У скоєному хлопець одразу зізнався. Виправдовуючись, пояснив, що добре знав про відому кулінарну книгу, яку хоча й можна було придбати, прийнявши участь в акції, але вирішив піти найлегшим шляхом і вкрасти її. До магазину, говорить, зайшов, аби переглянути рецепти в книзі, а пересвідчившись, що навкруги немає людей, сховав книжку під одяг, взяв насіння, за яке й розрахувався.

Проте однієї книги хлопцю виявилось замало й він знов пішов до магазину, аби поцупити ще одну. Першу книжку зловмисник подарував близькій родичці, а іншу – своєму викладачеві, яка його навчала.

І хоча сьогодні хлопець шкодує про скоєне, адже не замислювався особливо про наслідки, відповідальності не уникнути. За даним фактом в поліції вже відкрили кримінальне провадження ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання до п’яти років ув’язнення.

Поділитися в соціальних мережах