Студента звинувачують у педофілії

Інформація про те, що один із студентів Індустріально-педагогічного технікуму Конотопського інституту СумДУ є педофілом, з’явилася днями в мережі “ВКонтакте”.

У групі “Конотопские сплетни” хтось анонімно повідомголовнаив про те, що 14 червня по вулиці Генерала Тхора двох дівчат – 7 та 9 років зв’язав невідомий у масці та рукавичках і запхав у рот кожної по кляпу з целофанових пакетів. Подальший розвиток подій зупинила мама однієї з дівчат, яка вчасно опинилася поруч та побачила це жахливе дійство. До цього ж допису були також прикріплені два відео з магазину, на яких нібито юнак, який причетний  до нападу на дівчат, відстежує інших дітей. Автор допису, який виклав інформацію, назвав юнака педофілом. Заступник директора навчального закладу, де навчається хлопець Дмитро Косенко, у відео, викладеному нижче, повідомив, що це наклеп: звів його на юнака нібито працівник правоохоронних органів Олександр Усик.

Наразі хлопець написав заяву до поліції на спільноту “Конотопские сплетни” про наклеп та вимагає спростування інформації.

У той же час сьогодні, 20 червня, близько 16:00 біля міськвідділу поліції зберуться активісти, аби підтримати студента і домогтися справедливого розслідування даної справи:

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах