Суд прийняв остаточне рішення щодо сина турецького бізнесмена

Повертатися в Анталію до свого батька-турка 8-річний українець із села Рогинці Роменського району не буде. Таке рішення сьогодні, 12 січня, прийняв апеляційний суд, відхиливши попередній вирок роменської Феміди.

Попередньо суд під головуванням Євгенії Глущенко вирішив відправити у Туреччину. Ольга та її адвокати подали заяву до апеляційного суду. Перше засідання не відбулося через неявку однієї зі сторін, його перенесли. Тепер же апеляційний суд відхилив рішення роменської Феміди про повернення Давіда в Анталію.

Нагадаємо, Ольга Якименко, мама хлопчика, завагітніла від удвічі старшого турка та поїхала з ним на Донеччину, а згодом – до Анталії. Там разом із сином Давідом мешкали 2 роки. Життя за кордоном, говорить дівчина, було складне. Суровий співмешканець забороняв їй спілкуватися з рідними в Україні, а сину – розмовляти українською.

Коли ж Ольга із сином нарешті втекли в Україну, турок через суд вирішив забрати сина. Роменська Феміда батька підтримала. Хоча сам хлопчик був категорично проти повертатися назад у Туреччину. Тоді мати розпочала боротьбу за свою дитину. Завдяки широкому розголосу цієї історії, знайшлося чимало фахівців, які юридично допомагали Ользі довести право дитини бути з матір’ю.

Джерело: spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах