Суд розглянув жіночу бійку в магазині

Останнім часом в Сумах все частіше можна зустріти дам, здатних влаштовувати бешкети. Одна з них нещодавно постала перед Ковпаківським районним судом.

Влітку минулого року Алла (ім’я змінено) зайшла у продовольчий магазин на вул. Ковпака разом зі своїм приятелем. Було вже близько десятої вечора. Зазвичай більшість магазинів до цього часу закриваються, а в тих, що працюють, виникають черги. Так було і того разу, пише shans.com.ua.

Алла, яка вже була напідпитку, дуже хотіла «прийняти» ще. Перспектива стояти в черзі обурила її. Вилаявши продавщицю і зажадавши обслуговувати швидше, вона на всю гучність включила музику на своєму мобільному телефоні, щоб розважити себе під час очікування. Продавщиця зробила Аллі зауваження і попросила вимкнути музику, так як вона не чує, про що їй кажуть покупці. Тій зауваження не сподобалося: вона тут же вибухнула потоком нецензурної лайки, після цього, взявши з прилавка калькулятор, жбурнула його в продавщицю, але потрапила у вітрину з сигаретами. Зробленого ефекту їй здалося мало – Алла розшпурляла банки з горіхами, що стояли на прилавку, підбігла до вітрини, розташованої біля місця обслуговування покупців, і, зірвавши її з петель, жбурнула на підлогу так, що та розбилася.

Продавець, зрозумівши, що тепер просто видворенням агресивної покупниці не обійдешся, підійшла до вхідних дверей магазину, закрила її і стала випускати покупців по одному – їх було чоловік 15. Алла вирішила прориватися з боєм, розштовхавши людей, пробралася до продавщиці та почала наносити їй удари. Друга продавщиця допомогла відтягнути Аллу подалі від дверей, щоб та не змогла піти. Алла схопила її за волосся, зірвала з вуха сережку і знову кинулася на продавщицю, яка тримала двері, завдавши їй в обличчя удар такої сили, що у тієї закрутилася голова і вона впала. Конфлікт припинили працівники поліції, які прихали.

У суді Алла визнала свою провину і розкаялася. До суду вона встигла відшкодувати матеріальну та моральну шкоду директору магазину і продавцям, тому вони не наполягали на суворому покаранні. До того ж, як з’ясувалося, у Алли є маленька дитина, а на момент суду вона знову була вагітна. Тому суд, визнавши Аллу винною, засудив її до штрафу в сумі 1700 грн. Також їй належить відшкодувати витрати продавщиці на правову допомогу – майже в такому ж розмірі. Хочеться вірити, що подібного покарання буде досить, щоб жінка надалі забула як про випивку, так і про дебоші. Від цього виграють як вона сама, так і її діти.

Поділитися в соціальних мережах