Суд виніс вирок роменчанину, який спалив свою жінку на 8 Березня

Роменською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 40-річного жителя міста Ромни, який 8 березня минулого року підпалив свою колишню співмешканку. За вироком суду наступні 15 років чоловік проведе за ґратами.

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді, що на початку березня жінка, через постійні сварки зі своїм співмешканцем, які нерідко закінчувалися її побиттям, забрала свої речі та пішла жити до матері. Це обурило обвинуваченого і 7 березня, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, він пішов її вмовляти повернутись. Почувши відмову, чоловік розлютився й поїхав у невідомому напрямку. Однак близько 3 ночі він повернувся з каністрою бензину.

Зі слів матері потерпілої, вона чула, як пізно вночі чоловік прийшов до доньки. Між ними виникла суперечка, після чого вона почула крик. Коли жінка вибігла на подвір’я, побачила, що на доньці горить одяг. Жінка отримала опіки 50% тіла. Її було госпіталізовано до реанімаційного відділення у вкрай тяжкому стані, де 30 березня 2015 року вона померла.

Як повідомив керівник Роменської місцевої прокуратури Володимир Кузченко, обвинуваченого затримали 10 березня 2015 року в м. Пирятин, де він намагався вкоротити собі віку, порізавши вени. Він стверджував, що не хотів підпалювати жінку, а намагався спалити будинок. Дії чоловіка кваліфіковано за п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України.

Поділитися в соціальних мережах