Суд вирішив суперечку за землю в центрі міста

У Сумському окружному адміністративному суді відбувся розгляд справи за позовом ТОВ «Спортивно-торгівельний комплекс «Айсберг» до Конотопської міської ради. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці відділу земельних ресурсів міськради.

Суд розглядав справу стосовно оскарження рішення 20-ї сесії міської ради про зняття з розгляду питання продажу ТОВ «СТК «Айсберг» земельної ділянки по вулиці Братів Лузанів, 41 та зобов’язання міської ради прийняти рішення про продаж у власність даного підприємства зазначеної земельної ділянки. Мова йде про 1 гектар землі біля міської ради.

По даній справі суд прийняв рішення на користь Конотопської міської ради. ТОВ «СТК «Айсберг» було відмовлено у задоволенні позовних вимог.

Нагадаємо, ділянка землі площею майже 1 гектар під стінами міської ради стала предметом суперечки між орендарями та орендодавцями.

Джерело: konotop.in.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах