Суд залишив під арештом хабар прокурора

Колегія суддів Апеляційного суду Сумської області відмовила в задоволенні апеляційної скарги на ухвалу слідчого суді Зарічного районного суду про арешт майна, вилученого в ході обшуку службового кабінету прокурора Сумської місцевої прокуратури.

Правоохоронця обґрунтовано підозрюють у вчинені кримінального правопорушення – одержання хабаря, а ст. 170 ч. 2 п. 3 КПК України передбачає арешт майна з метою забезпечення застосування конфіскації майна як виду покарання, — повідомляє прес-служба Апеляційного суду.

Нагадаємо, посадовець вимагав від приватного підприємця, який у с. Хотінь Сумського району займається господарською діяльністю з обробки деревини, неправомірну вигоду за протекцію під час перевірки його господарської діяльності та припинення кримінального переслідування. За такий «захист» підприємець щомісяця мав сплачувати правоохоронцю 10 тисяч гривень. Проте, прокурор встиг отримати лише першу частину неправомірної вигоди у сумі 5 тисяч гривень. Під час обшуку його службового кабінету, проведеного СВ прокуратури Сумської області, була знайдена значна сума грошових коштів.

Слідчий в особливо важливих справах звернувся до місцевого суду з клопотанням, узгодженим із прокурором, про арешт вилучених грошових коштів. Суд першої інстанції клопотання задовольнив. Проте, підозрюваний звернувся зі скаргою до апеляційного суду з проханням скасувати ухвалу слідчого судді Зарічного районного суду м. Суми

Поділитися в соціальних мережах