Суд знову розглядатиме справу про хабарницю в погонах

Колегія суддів Апеляційного суду Сумської області розглянула апеляційну скаргу військового прокурора на вирок Глухівського міськрайонного суду, котрим працівницю прикордонної служби, якій інкримінувалося отримання неправомірної вигоди за надання незаконного дозволу на перетин кордону іноземними громадянами, було виправдано.

У судовому засіданні державний обвинувач зазначив, що у суду першої інстанції було упереджене ставлення до учасників процесу, ним були проігноровані докази, котрі свідчили про вину особи, та суттєво обмежені права прокурора, зокрема, на допит обвинуваченої.

За його словами, у квітні минулого року під час несення служби в пункті пропуску «Катеринівка» інспектор прикордонної служби вимагала від громадянина Російської Федерації кошти за дозвіл на перехід громадянами Узбекистану, Азербайджану та Казахстану українсько-російського кордону. Факт отримання неправомірної вигоди було зафіксовано правоохоронцями приладами аудіо- та відеозапису. Прокурор просив, аби ухвалою Апеляційного суду було скасовано рішення місцевого суду та призначено новий розгляд справи.

Розглянувши кримінальне провадження, колегія суддів апеляційну скаргу державного обвинувача задовольнила частково. Через порушення вимог кримінального процесуального закону та невідповідність висновків суду, викладених у судовому рішенні, фактичним обставинам кримінального провадження, справу повернули на новий розгляд до Глухівського міськрайонного суду. Проте, вже в іншому складі суду.

Поділитися в соціальних мережах