Суд зобов’язав ЖЕК зупинити роботу ліфтів у житлових будинках

Сумський окружний адміністративний суд постановив застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду до приватного підприємства «Житло-Сервіс», м. Ромни. Таке рішення було прийнято із огляду на виявлені Управлінням Держпраці у Сумській області в ході перевірки суб’єкта господарювання порушення законодавства з питань охорони праці.

За результатами планової всебічної комісійної перевірки Держпраці серед виявлених у ПП «Житло-Сервіс» порушень нормативно-правових актів з охорони праці є недопустимі для подальшої експлуатації підприємством двох ліфтів, встановлених у житлових будинках м. Ромни. А саме, відсутність дозволу на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Не менш вагомим порушенням є нехтування підприємством необхідності проведення відповідного навчання та перевірки знань головного інженера, як особи відповідальної за ліфтове господарство, що експлуатується організацією.

Таким чином, на виконання рішення суду, підприємство повинно зупинити експлуатацію двох пасажирських ліфтів, встановлених у житлових будинках.

Через низку порушень з охорони праці суд також задовольнив адміністративний позов Управління Держпраці у Сумській області про застосування заходів реагування до комунального підприємства «Чисте місто» Роменської міської ради. Із метою уникнення нещасних випадків на виробництві, а як наслідок травмування працівників, суд постановив зупинити роботу водіїв автотранспортних засобів підприємства.

Поділитися в соціальних мережах