Сумами ганяв “хронічно” п’яний водій “Лексусу”

Патрулюючи вулицю Прокоф’єва, патрульні помітили автомобіль LEXUS LS-460, водій якого порушив ПДР. Інспектори прийняли рішення зупинити вказане авто.

27-річний громадянин не мав водійського посвідчення. Як встановили поліцейські, причиною відсутності документів було рішення суду, відповідно до якого чоловік був позбавлений права керування транспортними засобами. На нього вже двічі протягом року складали адмінматеріали за керування в нетверезому стані. Цього разу патрульні теж помітили у водія явні ознаки алкогольного сп’яніння. Однак керманич категорично відмовився проходити огляд на стан сп’яніння.

Вартові порядку склали на чоловіка адмінматеріали за ч. 3 ст. 126 (керування особою, позбавленою такого права) та ч. 3 ст. 130 (відмова від проходження освідування особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню) КУпАП.

Санкція за ч. 3 ст. 130 КУпАП передбачає накладання штрафу в розмірі 40 800 грн із позбавленням права керування транспортними засобами на строк десять років.

Поділитися в соціальних мережах