Сумчан “розвели” прямо в маршрутці

Останнім часом у Сумах дуже часто можна зустріти людей, які, називаючись волонтерами, збирають гроші на лікування хворих. Однак далеко не всі дійсно роблять добру справу, а, прикриваючись благодійниками, видурюють останні кошти. Про подібний випадок розповів у Фейсбуці сумчанин Валерій Сокура – містян ошукали прямо в маршрутці:

“На зупинці МАКДОНАЛЬДС в маршрутку зайшов молодий хлопець з ящичком для збору пожертв і сказав, що гроші потрібні для хворої дівчинки з Тростянця… На моє зауваження. що скоріш за все він ЖУЛІК і навіть якщо така дівчинка існує, а вони збирають в межах Закону – то до дівчинки, в кращому випадку дійде третина зібраних коштів…🙁 чоловік шість, з півтора десятка пасажирів, положили в ящик і почали мені агресивно заперечувати… 🙁 Запропонувавши варіант, коли береш у волонтера? адресу (контактний телофон) хворої, переконуєшся у дійсній необхідності на допомогу і тільки тоді безпосередньо їй, або уповноваженій особі, перераховуєш кошти… 🙁 отримав реакцію на рівні образи… 🙁
Скільки разів давав собі установку 🙂 не вступати в дискусію з випадковими людьми… 🙂 Даю ще раз 🙂 передостанній… 🙂
P.S. На цій зупинці, кого тільки не бачів в образі волонтера, що збирає для нещасних…”.

Відома сумська волонтерка Алекс Мартыненко, коментуючи цей допис, назвала його маленькою перемогою: “люди почали запитання ставити псевдоволонтерам, деякі викликають поліцію і витрачають свій час”.

Поділитися в соціальних мережах