Сумчан запрошують на висадку горіхів

У вихідні, 4-5 листопада, у Сумах біля озера Чеха висадять 100 горіхів. До висадки запрошують всіх охочих. Висадка триватиме з 10 ранку і до сутінок – з боку вул. Замостянської.

Активісти планують висадити 100 саджанців “Горіху чорного”, який ще називають американським горіхом (латинською Julgans nigra). Волонтери самостійно вирощували саджанці цих дерев протягом 2-х років. Висадити їх біля озера Чеха та створити таким чином громадську горіхову рощу вирішили цього року.

До екологічної акції запрошують усіх охочих. Бажано взяти із собою лопату чи відро, а також бутерброди. Якщо інвентаря вдома немає, теж можна приходити: дізнатись про правила висадки дерев, допомогти з прибиранням території майбутньої рощі.

Індійці Північної Америки вважали чорний горіх еліксиром життя, використовували його в лікуванні різних захворювань. Чорний горіх унікальний за своїми цілющим, загальнозміцнюючим і омолоджуючим впливом на людський організм, аналогів серед рослин йому не існує. Біологічно активні речовини чорного горіха володіють найціннішими антибактеріальними, протипаразитарними, протигрибковими, протипухлинними властивостями. Таке унікальне поєднання додає горіху неповторного евкаліпто-цитрусово-хвойного запаху. Горіх чорний є природним антибіотиком. У природних умовах досягає 45 метрів висоти і 1,5-2 метри в діаметрі.

Поділитися в соціальних мережах