Сумчанам не подобається світлофор біля ТЦ “Мануфактура”

Андрій Іващенко зареєстрував електронну петицію, якою пропонує здійснити налаштування світлофора на вул. Харківській біля ТЦ “Мануфактура”. Він просить дозволити рух пішоходам для переходу проїзної частини вулиці Харківська (з обох боків) при увімкненні зеленого світла для автомобілів, що виїжджають із території ТРЦ “Мануфактура”.

“Майже кожного дня переходжу вулицю Харківську у цьому місці. Потік авто, що виїжджають із території ТРЦ “Мануфактура” значно мешний, аніж потоки авто, що виїжджають із карманів вул. Харківської (з обох сторін).

Виходить, що за ті 22 секунди, які відведені для виїзду авто із ТРЦ “Мануфактура”, виїжджає приблизно 5-7 авто (після години пік – 7-9 авто) і пішоходам, які перетинають Харківську треба стояти та чекати до тих пір, поки загориться зелене світло їм разом із зеленим світлом для автомобілів, які виїжджають із карманів по вул. Харківській. При тому, що потік автомобілів щільний, а час тривалістю 26 секунд не зовсім достатній для перетину 7 смуг для руху, ситуацію ускладнює також те, що після зеленого світла для авто із карманів починає горіти зелене світло для 6 смуг (по 3 смуги у кожному напрямку для руху прямо та направо) по вул. Харківській, що в свою чергу призводить до того, що бажаючі “проскочить” (як водії, так і пішоходи) їдуть по ногам пішоходів”, – йдеться у петиції.

Підтримати таку пропозицію можна за посиланням.

Поділитися в соціальних мережах