Сумчанам пропонують купити каву з американцем

У Сумах триває благодійний проект “Кава з волонтером”, який має на меті допомогти військовим.  Уже 17-лотом став бадьорий напій із американцем Омаром Бартосом, який усього за 2 місяці вивчив українську мову.

“Омар – справжній американець родом зі штату Північна Кароліна, де багато індюшачих ферм та плантацій солодкої картоплі. Він волонтер “Корпусу миру” (Peace Corps) — урядового агентства США, покликання якого офіційно формулюється як зміцнення миру та дружби між народами світу. Окрім рідної мови також володіє українською, яку дуже любить і з задоволенням продовжує вивчати. Приймає участь в програмах по вивченню англійської мови в якості викладача.
За фахом юрист (адвокат) і має великий досвід договірної роботи в фармацевтичній галузі та внутрішнього розслідування випадків шахрайства. Цікавиться історією України.
Омар приїхав в місто Суми з благодійною місією. Наразі він працює в Громадському Фонді “СУМИ” волонтером і досліджує можливості для розвитку громади в місті.
Власне кредо – життя дуже коротке, роби якнайбільше добрих справ!
Хочеш цікаво провести час, послухати багато незвичайних історій або поспілкуватись англійською – запрошуємо Вас на каву!
Ставочки приймаються до 21.00 год. 26.06.2017 р.” – інформують на сторінці проекту у Фейсбуці.

Поділитися в соціальних мережах