Сумчанка: активісти в організованих акціях не подумали про самих незахищених – інвалідів і дітей!

Сумчанка Світлана Міняйло пересвідчилась, що антимаршруточні акції врешті мають неприємні наслідки не для їх організаторів, а для найнезахищеніших – дітей, інвалідів, пенсіонерів. Про історію кричущої поведінки “транспортних активістів” у громадському транспорті вона розповіла на своїй сторінці у Фейсбуці:

“Я нічого не маю проти щоб тариф був менший і буду рада, якщо його знову зменшать, але розповім як учора демарш декого з пасажирів обернувся особисто мені проїздом вартістю в 58… Короче, сіли ми з малим в 60 маршрутку щоб доїхати на тенісні корти в 12 мікрорайоні, хто не знає, то це єдина маршрутка, яка їде не на звичайну кінечну в 12 мікрорайон, а звертає ближче до озера Чеха.

Трохи переплутавши сам напрямок руху ( залишимо це для моєї незрозумілості самого побудування маршрутів 🙂 ) і пересівши на цей же маршрут, але в зворотньому напрямку 🙂 зіткнулися з проблемою – на ринку зайшла одна підготовлена молода жіночка в переповнену маршрутку і почала влаштовувати шоу (вибачте, тут інше слово недоречне). Після її шоу всі пасажири, включаючи інвалідів з палицями та пенсіонерів, які їхали від Центральної прохідної СМВО та Курської (а може і далі, не знаю), вимушені були вийти з маршрутки. Дівчина демонстративно всілась на сидіння маршрутки і заявила, що нікуди не поспішає і навіть поїде разом з водієм до гаражу. Водій з маршруту зійшов з рейсу, ясне діло.

Ми, вже добряче запізнюючись на тренування, вийшли з маршрутки, часу вже не було, тому я взяла перше ліпше таксі і поїхала за 50 грн. Так от у мене питання до осіб, які цілеспрямовано планують такі “акції” зриву вартості проїзду – вам не шкода пенсіонерів з палицями?

І головне питання – що робити в такому випадку дитині, якщо через вашу активність її, наприклад, висадять на якійсь незрозумілій зупинці? Ви, активісти хрєнові, в цих організованих акціях не подумали про самих незахищених – інвалідів і дітей!!! А за них буває нікому заступитись!!! Боріться, шановні, законними методами, і ЗАВЖДИ думайте не лише про себе, але і про тих, хто від ваших закидів може страждати!!!

p.s. можете мене вважати бидлом і лохом, який не бореться в вашому розумінні за свої права, але у мене в родині і є інваліди і малолітні діти, за яких я переживаю значно більше, ніж за ваші гасла…”

Поділитися в соціальних мережах