Сумчанка нахабно ошукала рідну бабусю

Із заявою про зникнення грошей із двох банківських карток до працівників Недригайлівського відділення поліції звернулась 65-річна жінка. Вона бідкалась, що з її пенсійної та кредитної картки зникли понад шести тисяч гривень, до яких, за її словами, причетна її онука.

27-річна підозрювана мешкає разом із чотиримісячною донечкою у своєї бабусі. Жінка знаходиться на замісній терапії в Сумському наркодиспансері й іноді їздить до Сум на лікування.

Останнього разу їй ніби зателефонували з лікарні, вона знов поїхала до Сум. Замість того, аби якнайшвидше повернутись додому, де вона залишили маленьку дитину, вирішила погуляти й пожити за рахунок своєї бабусі.

Як розповіла пенсіонерка, онука постійно їй телефонувала та просила повідомити їй цифри, які приходять їй у смс-повідомленні, після чого вона дізналась, що з її пенсійної картки зникли півтори тисячі гривень, а з кредитної – чотири тисячі вісімсот гривень.

Під час перевірки працівники поліції вже довели причетність жінки до скоєння шахрайства у відношенні своєї близької родички. До того ж, говорять правоохоронці, зловмисницю підозрюють й в інших майнових злочинах. Досудове слідство триває. Та поки що у відношенні молодої мами слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, яка передбачає сплату чималого штрафу або обмеження волі строком до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах