Сумчанка подарувала незнайомцю 78 тисяч грн

Жертвами зловмисників стали дві літні жінки. Надмірна довірливість коштувала їм втрати 85 тисяч гривень.

Перше повідомлення про шахрайство до працівників поліції надійшло о 7:30 ранку. Потерпіла – 77-річна жителька Сум, яка розповіла, що на її мобільний подзвонив чоловік, назвався онуком, який потребував негайного лікування та грошей. Так названий близький родич просив перерахувати гроші через банкомат, що одразу і зробила любляча бабуся.

Іншою жертвою цинічних зловмисників стала 61-річна жителька Сум. Жінці також подзвонив аферист, назвавшись працівником поліції, який повідомив, що син скоїв ДТП, в якому є потерпілі. Тож, якщо вона хоче «допомогти» рідній людині уникнути покарання, запропонував перерахувати гроші на вказаний рахунок. Жінка зізнається, що часу на роздуми їй не дали. Зловмисник постійно намагався контролювати ситуацію, підтримуючи зв’язок. Тому вона навіть не встигла зрозуміти, що сама накоїла. І тільки коли перерахувала 78 тисяч гривень та поклала слухавку, жінка вирішила зв’язатись з близькими, від яких і дізналась, що її так зухвало надурили.

Працівники поліції встановлюють особи зловмисників, щоб притягти їх до відповідальності за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», поідомляє Сектор комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах