Сумчанка, пропрацювавши касиром пару тижнів, привласнила майже півмільйона з обмінника

Сумською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно раніше не судимої 25-річної жительки м. Суми, яка привласнила грошові кошти, що були їй ввірені. Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 4 ст. 191 (привласнення майна у великих розмірах) КК України. 

Встановлено, що 23 травня 2017 року молода дівчина влаштувалась на посаду касира в приватне товариство, діяльність якого пов’язана з обміном валют. А вже 16 червня вона не вийшла на роботу. Разом із дівчиною зникли і 452 тис. гривень.

Наступного дня в ході досудового розслідування у поштовій скриньці батьків зниклої було знайдено записку, в якій обвинувачена зізнається в скоєному та просить у родичів вибачення. До записки дівчина додала 500 доларів США та 30 тис. російський рублів для відшкодування шкоди. 

У зв’язку з переховуванням обвинуваченої від органів слідства 19 червня поточного року її оголошено в розшук. А вже 14 вересня дівчина була затримана після спроби пограбування ломбарду в м. Київ. При цьому вона завдала працівниці ломбарду два непроникаючих ножових поранення.

Як повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Володимир Махортов, на даний час обвинувачена перебуває в Київському слідчому ізоляторі, де її і було вручено обвинувальний висновок щодо привласнення коштів обмінника. Дівчина повністю визнала свою вину і шкодує про скоєні злочини. 

Довідково: санкція ч. 4 ст. 191 КК України передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах