Сумчанка просить облаштувати другий вхід до дитсадка

Прохання облаштувати другий вхід до дитячого садочку “Ясочка” зявилося на сайті електронних петицій.

“Вже рік я воджу свою дитину до дитячого садочку № 2 «Ясочка», який знаходиться за адресою м. Суми вул. Інтернаціоналістів, 39. Заклад хоч і має юридичну адресу «вул. Інтернаціоналістів», але входу з цієї вулиці просто нема. І хоча в огорожі закладу передбачено вхід, від якого йде передбачена будівельниками асфальтована доріжка, але цей вхід не просто закритий – він заварений. Натомість вранці батьки з дітьми змушені ходити вздовж будівельного майданчика по натоптаній на піску стежині до зробленої з діри в заборі калитки. І все б нічого, але – перед входом розташований люк, а поряд знаходиться сміттєвий контейнер. Влітку там неможливо пройти, не закривши носа, бо стоїть неприємний запах.

На звернення до керівництва закладу про відкриття передбаченого входу була отримана відповідь, що під час дощу на доріжці збирається вода, тому без ремонту асфальтної доріжки відкрити вхід неможливо. Вода під час дощу дійсно збирається на доріжці, але ми живемо не в тропіках, де дощі йдуть кожного дня, тому кілька днів на рік можна калюжу й обійти. Натомість набагато зручніше мешканцям прилеглих будинків буде ходити по зручній асфальтованій доріжці, ніж вздовж будівництва та поряд зі сміттєвим баком. Прохання підтримати петицію, щоб зробили нормальний другий вхід у дитячий садочок”, – йдеться у петиції.

Віддати свій голос за таку пропозицію можна тут.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах