Сумчанка встановила рекорд на Кубку Європи

У чеському місті Подебради пройшов Кубок Європи зі спортивної ходьби. Нашу область на цих найпрестижніших змаганнях представляла Інна Кашина. Сумчанка на дистанції 20 км встановила два рекорди – свій особистий і рекорд області – вона показала час 1 годину 30 хвилин 11 секунд. Лише трохи не вистачило нашій землячці для того, щоб піднятися на п’єдестал пошани – вона фінішувала на четвертому місці.

Сама Інна залишилася не дуже задоволена своїм виступом: «Четверте місце – неприємне. Але це ж Кубок Європи. Я не пам’ятаю точно, скільки там було учасників – 60 або 70, але все ж я – четверта. Трохи не вистачило. Всі мене підтримували на дистанції – хлопці зі збірної, тренери. Всі кричали, підганяли. Я зробила все що могла. Дуже хотіла добре виступити».

Микола Кривохижа, тренер Інни, так оцінює її виступ: «Цей рекорд порадував. Ми вже давно йдемо до таких результатів. Все-таки рекорди ставляться не кожен день». Через кілька днів Інна починає посилену підготовку до нового сезону. Чемпіонат України зі спортивної ходьби, який відбудеться в Сумах на початку літа, пройде без її участі.

Довідка: Інна Кашина народилася 27.09.1991 р. Учасниця Олімпіади в Ріо-де-Жанейро 2016 р.Чемпіонка України, переможниця Кубка України на різних дистанціях. Переможець та призер міжнародних турнірів. Тренери – Микола і Тетяни Кривохижа.

Поділитися в соціальних мережах