Сумчанку арештували в Туреччині за знущання над дитиною

Учора ввечері, 12 травня, у Мармарисі турецька поліція заарештувала громадянку України за звинуваченням у знущаннях над дитиною. Жителька Сум Надія Шаповал працювала нянею в сім’ї, яка мешкає в Стамбулі.

Турецька газета Hurriyet стверджує, що Шаповал приїхала в країну як туристка у 2016 році, але нелегально влаштувалася в агентство з набору персоналу. Чотири місяці тому в це агентство звернулася уродженка Дніпра Маріанна. Вона вийшла заміж за громадянина Туреччини, народила сина. Сім’я проживає у Стамбулі.

Чоловік знайшов собі роботу в іншому місті, і Маріанна вирішила найняти няню, щоб та допомагала їй виховувати маленького Ямана. Агентство порекомендувало Надію Шаповал.

Сумчанка проживала в будинку Маріанни та її чоловіка. Їй виділили окрему кімнату. Харчувалася Надія тут же. Їй платили 500 доларів на місяць.

Тиждень тому Маріанна лягла в лікарню на операцію. Перед госпіталізацією жінка вирішила встановити в будинку камери відеоспостереження. Вона вже підозрювала няню в поганому поводженні з дитиною. У Ямана з’явилися на тілі синці. Хлопчик став нервовим і відмовлявся залишатися вдома один із Надією.

Вийшовши після операції, Маріанна переглянула записи і прийшла в жах! Няня кожен день била Ямана, ігнорувала його прохання і благання. Крім того, тикала дитину обличчям у використані підгузники. А одного разу, коли хлопчик спав, Надія мастурбувала в його кімнаті…

Маріанна викликала чоловіка і показала йому записи. Але Шаповал щось запідозрила і втекла. Подружжя заявило до поліції. Незабаром з’ясувалося, що Шаповал бачили у Мармарисі – вона влаштувалася покоївкою в один із місцевих готелів. Чоловік Маріанни особисто поїхав у Мармарис, щоб допомогти поліцейським затримати Надію.

А Маріанна разом з Яманом вирушила до лікарів. У дитини з’явилися свіжі гематоми. Крім того, хлопчик перебуває у стресі – він не може вже кілька днів сходити в туалет, боїться, що його будуть бити підгузниками по обличчю.

nyanya3

Джерело: fakty.ua

Поділитися в соціальних мережах