Сумчанку обікрали по телефону

З повідомленнями про шахрайство до поліції протягом доби звернулись одразу дві жінки. Вони розповіли, що їм на мобільний зателефонували незнайомці, відрекомендувались слідчими поліції та повідомили, що їхні діти знаходяться у відділку за скоєння тяжких злочинів. Потім запропонували свою допомогу у вирішенні «кримінальних питань» за грошову винагороду, на що вони одразу погодились.

Прислухавшись до «порад» так званих псевдополіцейських та перерахувавши їм гроші на запропонований рахунок, 71-річна сумчанка лишилася 10 тисяч гривень, а 53-річна жителька смт Середино-Буди втратила 7 тисяч гривень. Після чого обидві зателефонували своїм дітям, які, як виявилось, знаходились вдома із своїми сім`ями.

За даними фактами в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Правоохоронці вже встановили, куди саме потерпілі перерахували гроші та власників рахунку.

Поліцейські вкотре застерігають громадян не довіряти незнайомим телефонним співрозмовникам та перевіряти отриману інформацію. Потрібно пам’ятати: працівники поліції ніколи не будуть телефонувати з подібними пропозиціями. Так діють тільки шахраї. Тому негайно кладіть слухавку і телефонуйте на лінію «102», передає Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах