Сумчанку ошукали майже на 2 тисячі доларів

Повідомлення про шахрайство до Сумського відділу поліції надійшло від 65-річної жінки. Вона розповіла, що вранці їй зателефонував незнайомець, який назвався її сином та повідомив, що потрапив у ДТП. Чоловік зазначив, що йому терміново потрібні гроші, інакше кримінальної відповідальності не уникнути.

Далі за сценарієм зловмисників, слухавку взяв псевдополіцейський. Заспокоюючи жінку, він повідомив, що уникнути кримінальної відповідальності можна за умови сплати потерпілим матеріальної допомоги. Він вказав, що потрібні гроші на операцію людині, яка постраждала в ДТП. Потім додав, що якщо вона погоджується на пропозицію, через кілька хвилин до неї додому зайде чоловік за грошима.

Незнайомцю жінка віддала одну тисячу сімсот доларів США. Після чого зателефонувала синові, який знаходився вдома з родиною і ні до якого ДТП відношення не мав.

Нині працівники поліції в рамках відкритого кримінального провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України ведуть пошуки зловмисників та звертаються до всіх небайдужих громадян, якщо будь-кому відома інформація, що допоможе слідству у розкритті злочину, звертайтесь за телефоном «102». Анонімність гарантується.

 

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах