Сумчани бачили, як Демура пом’яв чужу автівку і врізався у дерево

30 грудня близько 20.00 білий “Мерседес”, що належить Володимиру Демурі, врізався в автомобіль “Фольксваген”,  що мирно стояв на узбіччі вул. Покровської (Жовтневої) біля будинку №13.  Про це повідомляє “Ваш Шанс” із посиланням на власні джерела.

“Фольксваген” при цьому серйозно постраждав. На щастя, людей в ньому в цей момент не було. Відлетівши, “Мерседес” зіткнувся із деревом і зупинився. Очевидці події бачили, що за кермом був сам Володимир Демура, і повідомили про це під’їхали поліцейським.

Коли почалося оформлення ДТП, Володимир Демура, який мав явні ознаки сп’яніння, зник із місця події, залишивши автомобіль, а через якийсь час повернувся разом з іншим, тверезим чоловіком, Який заявив, що за кермом був він. Проходить огляд за допомогою алкотестера або в лікарні промисловець відмовився.

Проте, на нього було складено протокол за ст.130 КУпАП за керування в нетверезому вигляді. Також було складено протоколи про відповідальність за ст.124 КУпАП (вчинення ДТП), ст.122-4 (Залишення місця ДТП) і постанову по ст.126 КУпАП (непред’явлення посвідчення водія).

Втім, Володимир Демура на місці оплатив водієві “Фольксвагена” ремонт і той не має до нього претензій, так що відповідати за ДТП промисловці навряд чи доведеться. До якого рішення прийде суд при розгляді інших протоколів – покаже час.

Джерело: http://www.shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах