СУМЧАНИ ХОЧУТЬ У ТУАЛЕТ

Сумчанка Лєра Сафронова вважає суцільним жахіттям ситуацію з відсутністю туалетів хоча б у центральній частині міста.

“Звичайно, я кажу про безкоштовні – жодного не має! Грець з Вами, зробіть бодай платні, бо їх всього два: у сквері Покровської площі та майже на перехресті вул. Набережної р. Стрілки та вул. 9 Травня. Як таке взагалі можливо і вважаєтсья за норму? Більш того, не пригадаю, щоб на якісь святкові заходи місто забезпечувало туалетами місцевих жителів та гостей міста.

Людям діватись нікуди і вони вирішують своє питання по закутках дворів. І якщо в Парижі пахне круасанами, то в Сумах смердить нечистотами у кожному під’їзді, темному дворі, а таких місць більш, ніж досить, дякуючи відсутності ліхтарів також. Є таке запитання: “А в чому суть?” – А до нього така відповідь: “А ссуть у нас в під’їздах!” Напевно нашого центру міста це точно стосується.

До речі про Париж, місто вирішило аналогічну проблему завдяки встановленню санісеттів – безкоштовних туалетів. Вони нормально вписуються в міське середовище, не габаритні, деякі оснащені навіть сонячними батареями, а ще, крім того всього, додатково інформують за допомогою невеликої афіші більш детальною картою про місце знаходженя у данний час та про найближчі санісетти (туалети)”, – говорить сумчанка.

В електронній петиції, зареєстрованій пані Сафроновою, вона вимагає протягом 1-2 місяців вжити негайних заходів щодо придбання та встановлення біотуалетів (чи інших конструкцій такого типу) та забезпечити їх необхідну кількість насамперед у центрі міста.

Підтримати петицію можна за посиланням.

Поділитися в соціальних мережах