Сумчани отримали компенсацію на житло

Грошову компенсацію з державного бюджету на придбання житла отримали 9 родин загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Як повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка, кошти на загальну суму 7,2 мільйона гривень перераховано на спеціальні рахунки в АТ «Ощадбанк» органами соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад області.

Грошову компенсацію на належне житло отримали також 2 інваліди війни I-II групи, котрі перебувають на обліку щодо поліпшення житлових умов.

За словами Людмили Мусіяки, це стало можливим завдяки прийняттю постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов».

Постановою визначено механізм, який дає змогу членам сімей загиблих військовослужбовців, а також особам з інвалідністю I-II груп самостійно вибрати та придбати найбільш прийнятне для них житло за рахунок грошової компенсації. При цьому розмір грошової компенсації розраховується за відповідною формулою, зазначеної у Постанові.

Поділитися в соціальних мережах