Сумчани просять облаштувати на Металургів футбольний майданчик

На сайті онлайн-петицій з’явилося звернення «Футбольна коробка у дворі Металургів 16 – 32».

«У дворі Металургів в 10-поверхових будинках 14, 16, 24, 26, 30, 32 – знаходиться 23 під’їзди. Таким чином, у дворі дуже багато дітей, з них дуже багато хлопчиків, які із задоволенням кожен день грають у футбол на майданчику з двома воротами. Крім цих воріт, це імпровізоване футбольне поле більше нічим не обладнане, немає ніяких загороджень, і тому м’яч постійно летить і в машини, що стоять поряд, що призводить до постійного шуму від сигналізації, і на проїжджу частину під проїжджаючі машини, що може привести до травматизму дітей, які за цим м’ячем біжать. Так само за довгий час користування цим майданчиком там вибігали досить велику яму, в якій дуже довго стоїть багато води після дощів.

Ще в наш двір приходить багато хлопчиків з інших ближніх будинків пограти в футбол на цьому «футбольному полі».

Всі жителі цього великого двору, у яких є діти і у яких є автомобілі, і всі інші будуть дуже раді і вдячні, коли на цьому місці зроблять справжню футбольну коробку для наших майбутніх футболістів, які можуть прославитися на весь світ», – написав автор петиції Стеценко Сергій Миколайович.

Дата початку збору підписів: 13 вересня 2017 р. До кінця збору підписів залишилось: 90 днів. Станом на 13 вересня петицію підписали 7 осіб з 250 необхідних.

Поділитися в соціальних мережах