Сумчани протестували біля ринку

Днями в районі ринку СКД у Сумах місцеві жителі, перехожі та підприємці протестували проти встановлення паркану, який не дає можливості переходити тут дорогу.

На думку деяких, це зроблено для того, щоб перекрити доступ до ринку. Інші ж вважають, що в цьому місці просто необхідно узаконити перехід. Адже, незважаючи на те, що тут не було знаку, не було зебри, люди завжди ходили. Це було небезпечно. Але якщо зробити офіційний пішохідний перехід, він стане безпечним. У чому абсолютно не впевнені сумські водії: адже машини відразу після повороту не встигатимуть сконцентруватися і зупинитися. І взагалі, паркан поставили за приписом патрульної поліції – щоб у бажаючих перебігти дорогу в недозволеному місці було менше таких можливостей.

Ситуацію прокоментував прес-секретар патрульної поліції м. Сум Олег Сологуб: «До нас надходили неодноразові звернення громадян з проханням забезпечити безпеку дорожнього руху на вул. СКД, у районі перехрестя з вул. Харківської. Наші інспектори досліджували цю територію і направили припис до міськради з рекомендацією встановити там огорожу, щоб пішоходи, у тому числі діти, не виходили на проїжджу частину, ігноруючи правила дорожнього руху». Такий паркан, виявляється, встановлювали тут і в минулому році, але його самовільно зняли.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах