Сумчани – проти поліетиленових пакетів

Заборонити використання одноразових поліетиленових пакетів у роздрібній торгівлі та сфері обслуговування пропонує автор електронної петиції Володимир Шевченко.

“Прошу послідувати прикладу міста Львів, та більше ніж 40 країн світу , і прийняти рішення про поступову заборону і відмову від використання поліетиленових пакетів та їх синтетичних аналогів в сфері торгівлі і обслуговування починаючи з 2019-2020 року в межах міста Суми, та впровадження натомість паперовових пакетів, тканинних торб, та пакетів з природньої сировини.

Звичайні поліетиленові пакети, які всі звикли купувати в супермаркетах, магазинах і т. ін., несуть величезну шкоду екології. Справа в тому, що період розпаду поліетиленових пакетів, як уже говорилося, перевищує 100 років, тоді як час використання цього ж пакета становить не більше 30 хвилин.

При цьому, згідно з дослідженнями, в Україні на одну людину припадає понад 500 пакетів на рік, тоді як, наприклад, житель Німеччини використовує всього близько 40 пакетів на рік.

Давайте зробимо разом величезний крок в збереженні нашої природи та стану наколишнього серидовища”, – йдеться у петиції.

Дата початку збору підписів: До кінця збору підписів залишилось: Станом на 22 листопада петицію підписали 63 особи з 250 необхідних.

Поділитися в соціальних мережах