СУМЧАНИ ПРИКРАСИЛИ ЯЛИНКУ, ЗАБУТУ ВЛАДОЮ

Ялинку, що росте у сквері по вул. Інтернаціоналістів, мешканці навколишніх будинків прикрасили власними силами. Сьогодні, 5 січня, о 13-й годині вони зібрались біля деревця та прикрасили його іграшками, що принесли з домівок. Їм допомогло КП “Міськсвітло”, котре надало автовишку.

фото tribuna.sumy

На відміну від більшості ялинок, що прикрашають в громадських місцях до новорічних свят, дерево на Лушпи не довелось спилювати. Цю ялинку можна щороку прикрашати безпосередньо там, де вона росте, з мінімальними затратами.

До речі, на пр-ті Лушпи є ще одна забута “ялинка”. У сквері на перехресті з вул. Харківською височить металева основа для новорічної ялинки. Сумчани теж прикрашають її власними силами.

фото tribuna.sumy
Джерело: tribuna.sumy.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах