Сумчани скаржаться на нічний клуб “Діалог”

Мешканка будинку №30/2 на вул. Харківській Ліна О. скаржиться на постійні порушення тиші в розташованому поруч нічному клубі «Діалог». Відповідне звернення вона надіслала сумським журналістам.

«Прошу вашої допомоги і підтримки! Ми проживаємо по сусідству з нічним клубом «Діалог» і кожні вихідні та святкові дні всім будинком страждаємо від безсоння. Гучна, важка музика, крики, дикий сміх і п’яні розбірки відвідувачів, шум і сморід від витяжок, салюти під вікнами опівночі, – ось короткий список проблем від наших нічних сусідів. Поліція нічого не може зробити (іноді за зверненням мешканців їх приїжджає по чотири авто), в адміністрацію писали – результату немає. Може, ви нам підкажете, що робити?», – йдеться в листі.

Клуб, про який йде мова, працює в Сумах багато років, і вже надходили скарги на його шум, але давно. Наразі адміністрація «Діалогу» говорить, що мешканці найближчих будинків не зверталися з подібними скаргами. Якщо в клубі сказали правду, напрошується питання: чому мешканці не скаржаться в першу чергу в сам заклад?

У прес-службі поліції в свою чергу повідомляють, що в грудні поточного року зареєстровано 2 виїзди патрульних екіпажів до нічного клубу «Діалог». Виклики були пов’язані з хуліганством і крадіжкою в самому клубі, але зовсім не через підвищений шум. Виходить, мешканці, яким заважає жити цей шум, і в поліцію не зверталися.

Якщо виникає подібна проблема, сумчанам слід, по-перше, звернутися до поліції, назвавши конкретну причину виклику: ст. 182 КУпАП України про порушення правил дотримання тиші в населених пунктах і громадських місцях ніхто не відміняв. По-друге, варто написати скаргу на ім’я міського голови і зібрати під нею підписи максимальної кількості мешканців будинку, які б підтвердили, що шум з клубу заважає їм спокійно жити (адже з 22.00 до 8.00 без дозволу органів місцевого самоврядування забороняється використання звукопідсилюючої апаратури та піротехнічних засобів). Результатом порушення може бути не тільки штраф, але й конфіскація обладнання. Правда, хоч це і передбачено законом, такого прецеденту в Україні ще не було…

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах