Сумчани: Скоро тазики для білизни будемо реєструвати

Рибальські судна в Україні будуть реєструвати за новим порядком. Так, у постанові Кабміну від 27 грудня зазначено, що Держрибагентство буде реєструвати рибальські судна, які раніше не підлягали нагляду. Нові правила держреєстрації торкнуться всіх маломірних суден, у тому числі й тих, які використовують у некомерційних цілях. Обов’язково потрібно буде реєструвати човни з мотором будь-якої потужності, гребні човни (надувні, дерев’яні, пластикові, металеві) і байдарки.

Сумчани тут же підключилися до обговорення теми у соцмережах, масово “дякуючи” уряду за “турботу”: «Якщо вже брати приклад з Європи, то майже у всіх країнах реєстрація починається тільки після 15 коней, а до 13 або 15 – не потрібні права. Якщо ви просто використовуєте човен з мотором, але не рибалите з нього, то взагалі не потрібна ніяка реєстрація. Ну а що стосується самої реєстрації, то, наприклад, у Польщі це коштує 17 злотих (близько 4,5 $) – один раз і за часом займає 10 хвилин. А з приводу прикладу Європи, так нехай с… заливають вуха людям, які крім Кацапетівки далі не заїжджали і крім українських новин інших не читають. Скоро тазики для білизни будете реєструвати!».

Джерело: shans.com.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах