Сумчани вважають “Київ” найгіршим ТРЦ

Сумчани охоче відвідують торгово-розважальні центри, де легко поєднують і шопінг, і цікавий відпочинок. Тож “Сумські дебати” вирішили провести опитування: “Який ТРЦ у Сумах найкращий?”. Свої відповіді залишили 464 людини.

Практично одразу у лідери вийшла “Мануфактура” і не поступилася першістю до кінця голосування – 251 голос. Зауважимо, що це єдиний ТРЦ у обласному центрі, який має сучасний кінотеатр.

На другій позиції  із 75 голосами опинився  “Атріум”. Хоча він розташований у 9-му мікрорайоні, але завдяки насиченій розважальній програмі для дітей збирає у себе відвідувачів з усього міста.

“Лавина” зайняла третю сходинку, зібравши 70 голосів. Щодо розваг, які приваблюють тут городян, це боулінг, більярд та ролердром.

Дещо вістав від “срібного призера” “Євробазар” – 62 голоси, але видно, що його адміністрація активно працює над своює популярністю.

І врешті найменше голосів – 6 – було віддано за “Київ”. Хоча ТРЦ і має зручне розташування у центрі Сум, і розважальна карта його розширилися, однак, судячи з результатів опитування, сумчани не відносять його до найкращих.

trts

Поділитися в соціальних мережах