Сумчани зібрали підписи за відміну рішення про подорожчання маршруток

Жителі обласного центру зареєстрували і вже підписали електронну петицію “Відміна рішення виконавчого комітету СМР про підвищення тарифу на послуги приватних перевізників (маршрутні таксі) у м. Суми”.

“На сьогоднішній день в Сумах влада та перевізники об’єдналися проти містян. Одні у своїх розрахунках значно занижують обсяг перевезень, інші значно завищують їх вартість. За даними перевізників загальна річна сума їхніх затрат для перевезення 32 млн пасажирів (а це в середньому 12 осіб на рейс) складає близько 140 млн грн. За припущеннями влади, річний пасажиропотік більший у два рази (60 млн), але водночас незрозуміло звідки пропонується брати до уваги вдвічі більший розмір затрат (280 млн грн). Оскільки на передану резолюцію мітингу від 20 травня реакції 0, просимо громаду підтримати пропозицію на сайті місцевих петицій”, – йдеться в петиції.

Лише за два дні петиція набрала 419 голосів при необхідних 250. Тепер усі, хто її підписав, чекають на відповідь мерії.

Нагадаємо, 16 травня виконком Сумської міської ради проголосував за підвищення вартості проїзду в маршрутках. Тепер вона становитиме 4 грн. Для дітей 1-4 класів у період навчального року – 2 грн. Рішення набуде чинності з моменту підписання мером та публікації на офіційному сайті мерії.

Поділитися в соціальних мережах