Сумчанин переміг у гонці націй

2 вересня під Києвом проходив черговий екстремальний забіг у серії «Гонка націй».

На велотреці в Пирогово учасники могли випробувати себе на трасах у 5 і 10 км. Змагання зібрали понад 700 учасників. Кожна дистанція включала в себе більше 20 перешкод. Подібний старт на початку серпня прийняла Одеса. У його ході один з учасників загинув.

Переможець «Забігу Волі» на «Гонці Нації» Дмитро Бойко в коментарі заявив, що жодна перешкода на дистанції не викликала в нього труднощів у проходженні:

«Перед стартом трохи бігали, робили ОФП, плавали, крутили педалі. Оскільки я починав свою спортивну кар’єру кросів, а у мене в Сумах вистачає пересіченої місцевості з горами, де можна побігати, то я не можу сказати, що траса була дуже складною. Не було настільки складних перешкод, що не можна було б подолати. Десь на координацію, десь на силу, але складних не було.

Сезон вийшов дуже насиченим, тому зараз я планую трохи відпочити, а після почати підготовку до зимового чемпіонату України з акватлону.

Чи є в планах взяти участь у подібному забігу закордоном? Поки немає. Можливо, ще раз візьму участь у «Гонці Нації» у наступному році».

Поділитися в соціальних мережах