Сумчанин поплатився за те, що пустив друга керувати своїм БМВ

Близько 2-ї години ночі за порушення ПДР на перехресті вулиць Івана Сірка – Інтернаціоналістів патрульні зупинили автомобіль BMW-323і. У транспортному засобі, окрім водія, знаходилися ще 3 пасажири. Сам же керманич перебував під дією спиртного.

У медичному закладі водій пройшов освідування на стан сп’яніння, яке зафіксувало у нього  1,1 проміле алкоголю. Він не мав водійського посвідчення. Наприкінці січня цього року на чоловіка вже складали адмінматеріали за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, тож тоді суд наклав на нього штраф у розмірі 10 200 гривень з позбавленням права керування на 1 рік.

Як з’ясувалося, одним із пасажирів виявився власник транспортного засобу, який не зважаючи на стан свого товариша, дозволив сісти йому за кермо. Інспектори склали на водія адмінматеріали за частиною 2 статті 130 (повторне керування у стані сп’яніння) та частиною 3 статті 126 (керування транспортним засобом особою, яка позбавлена права керування) КУпАП.

На власника автомобіля поліцейські склали адмінматеріали за статтею 130 (передача права керування особі, яка знаходиться у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП.

Поділитися в соціальних мережах