Сумчанин поскаржився на те, що патрульні його проігнорували

У Фейсбук-групі “Патрульна поліція Сум” чоловік залишив коментар, у якому поскаржився на те, що інспектори на своєму кортежі проігнорували його сигнал про допомогу, хоч він намагався зупинити їх на дорозі.

“А патрульні не хочуть притягати до відповідальності тих, хто пускає салюти попри заборону? Сьогодні, близько 17:10, як раз неподалік центрального входу школи 25. За квартал звідти, що в напрямку зупинки “Військова”, як раз проїздив патруль, який я марно намагався зупинити. Вони тільки по газах дали…” – написав Віталій Бєлявцев.

На це патрульні відповіли, що вони завжди реагують на звернення громадян, і порадили телефонувати на 102, щоб повідомляти про порушення.

Але такий відгук не заспокоїв сумчанина:

“Тобто, якщо патруль їде зі швидкістю близько 5 км/год на виклик, а на зустріч йому йде чоловік і вимахує руками і намагається їх зупинити, а потім ще й вслід кричить “поліція” та махає руками, то зупинятися ні в якому разі не можна? Навіть якщо в чоловіка, можливо, питання життя чи смерті, нехай телефонує на 102, бо патруль їде на виклик… Гарна логіка, дякую за пояснення”.

 

 

Поділитися в соціальних мережах