Сумчанин продавав наркотики по 300 грн за грам

Працівники поліції продовжують викривати жителів Сумщини у зберіганні наркотиків. Лише за останню добу в поле зору поліцейських потрапили дев’ятеро жителів області.

Так, під час несення служби по забезпеченню публічного порядку, у поле зору працівників сумської поліції потрапили одразу двоє жителів міста. Обидва поводилися підозріло, тому їх і вирішили перевірити. У 19-річного молодика при поверхневому огляді в кишенях штанів виявили паперовий згорток з марихуаною, а у 28-річного чоловіка вилучили медичний шприц, заповнений рідиною бурого кольору, схожу на опій ацетильований. Наркотичні речовини, запевнили обидва, зберігали лише для власного вживання.

Ще одного, 24-річного любителя наркотиків, працівники поліції затримали при спробі збуту амфетаміну. За один грам планував отримати 300 гривень. 

В інших п’ятьох зловмисників працівники поліції провели санкціоновані обшуки, під час яких виявляли марихуану та саморобні пристрої для її паління, пляшки, заповнені речовиною бурого кольору, схожу на опій ацетильований та з ангідридом оцтової кислоти, а також посуд для приготування наркотиків. У відношенні всіх підозрюваних відкриті кримінальне провадження за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту.

І лише 51-річному жителю Глухова, який перебуває на обліку як наркозалежний, загрожує кримінальна відповідальність за посів або вирощування 28 конопель, яка передбачає обмеження волі строком до трьох років.

Усе вилучене працівники поліції направили на експертизу, за результатами якої будуть прийняті відповідні рішення. У відношенні всіх підозрюваних відкриті відповідні кримінальні провадження. Правоохоронці ж продовжують встановлювати наркозалежних жителів області, їх товаришів та канали надходження до них наркотиків, психотропних речовин, та нагадують, що за їх зберігання та збут можна отримати кримінальну відповідальність, повідомляє Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах