Сумчанин просить заборонити стоянку на Харківській

Заборонити стоянку та зупинку транспортних засобів у кармані по вул. Харківська напроти будинку 2/1 просить автор електронної петиції Євген Кіптенко.

“Прошу встановити дорожній знак 3.34 ( зупинка і стоянка транспортних засобів заборонена) по вул. Харківська, а саме у кармані напроти будинку 2/1.

На даний час дуже ускладнений рух при заїзді або виїзді з прибудинкових територій даного мікрорайону. З кожним днем кількість автомобілів мешканців та обслуговуючої організації (розташовані в даному мікрорайоні) транспорту зростає, і припарковані авто на данній ділянці дороги ускладнюють її пропускну здатність. Біля буд. 4 існує парковка, але більшість громадян залишають свої авто саме на даній ділянці виїзду. Що призводить до утворення проблемних ситуацій пов’язаних з безперешкодним проїздом, утворюються затори та пошкоджуються авто”, – йдеться в електронній петиції, яку можна підписати за цим посиланням.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах