Сумчанина покарали виправними роботами

Днями, близько 11:00, патрулюючи територію залізничного вокзалу, що на вулиці Привокзальна, інспектори помітили чоловіка, який порушував громадський порядок.

Під час спілкування інспектори виявили, що чоловік має явні ознаки алкогольного сп’яніння. Перед складанням адмінматеріалів за появу в нетверезому стані у громадському місці, полісмени перевірили чоловіка за наявними базами. Як з’ясувалось, раніше 40-річний чоловік встиг двічі протягом року піддатися адміністративному стягненню за аналогічне правопорушення.

Інспектори склали на нього адмінпротокол за ч. 3 статті 178 (дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу в громадських місцях у п’яному вигляді) КУпАП.

Після складання необхідних матеріалів охоронці порядку доставили правопорушника до Ковпаківського районного суду, який призначив чоловікові покарання у вигляді 30 годин громадських робіт.

Поділитися в соціальних мережах