Сумчанина-штрафника не пустили відпочивати за кордон

Збирався у відпустку, а довелося платити борг. Право на свободу пересування та вільне залишення території України гарантує Конституція, проте, якщо є заборгуваність перед державою, зробити це буде неможливо.

Така ситуація сталася нещодавно із сумчанином, що збирався відпочити за кордоном. Проте він не врахував той факт, що не оплатив аж 5 штрафів на користь держави. Відтак, доки чоловік не сплатив борг у 6 тисяч гривень – про відпочинок міг і не мріяти. Тільки після погашення заборгованості його виключили з реєстру боржників.

А ось державним виконавцем Зарічного відділу державної виконавчої служби, спільно із працівниками ДПС було знайдено та затримано автомобіль боржника аж на території Харківської області. Крім того, на його рухоме і нерухоме майно державним виконавцем накладено арешт. Після пережитого стресу та розбитих мрій про “заощадження” коштів, чоловік нарешті погасив борг у майже 208 тисяч грн. 

На Охтирщині ж державний виконавець розв’язав проблеми боргів за газопостачання. Завдяки спільним плідним діям представників органів юстиції та газової служби 4 несумлінних боржники погасили заборгованість за користування блакитним паливом на загальну суму понад 10 тисяч грн. в повному обсязі.

Поділитися в соціальних мережах