Сумчанина судитимуть за алкокрадіжку

До чергової частини Буринського відділення поліції надійшло повідомлення від керуючої одного із магазинів, розташованого в райцентрі, про крадіжку алкогольних напоїв з торгівельного залу. Одразу на місце пригоди виїхала слідчо–оперативна група поліції. Правоохоронці зсували, що до крадіжки «доклав руку» 20-річний житель Сум. 

«Під час бесіди зі слідчими юнак пояснив, що, перебуваючи в центрі міста, зайшов до магазину, аби купити спиртного. Підійшовши до полиць з алкоголем, вирішив придбати джин, ціна за одну пляшку якого складала близько 350 гривень. – Коментує ситуацію начальник Буринського відділення поліції Сергій Бойко. -Таких грошей хлопець при собі не мав, тому й вирішив викрасти вподобаний товар. Взявши з полиці пляшку, сховав її за під куртку та вийшов непоміченим з магазину».

Слідчі Буринського відділення поліції відкрили щодо зловмисника кримінальне провадження за ч.1 ст.185 кримінального кодексу України. За надмірний «потяг» до елітного алкоголю парубку доведеться постати перед судом.

Поділитися в соціальних мережах