Сумчани крадуть у магазинах взуття

Протягом доби поліція розкрила сім крадіжок.

Так, у Сумах дільничні викрили 43-річного чоловіка, який поновити свій гардероб вирішив шляхом крадіжки з магазину та вкрав взуття за 750 гривень.

В Охтирському ж районі поліцейські затримали 42-річного зловмисника, який поцупив велосипед, залишений без нагляду 43-річної власниці біля одного з місцевих магазинів.

Повідомлення про викрадення техніки до поліції надійшло від жителів Конотопа та мешканців Шосткинського, Путивльського та Гухівського районів. Потерпілі скаржилися на зловмисників, які вкрали телевізор, тв-тюнер, пилосос та музичні колонки. Поліцейські провели перевірки та одразу встановили зловмисників. І якщо 21-річний глухівчанин та 33-річний шосткинець обікрали своїх знайомих, у яких часто бували в гостях, інші зловмисники били вікна та шляхом пошкодження дверей проникали до будинків місцевих жителів й забирали те, що одразу, на їх думку, могли продати. 

Крім того, 28-річний конотопчанин обікрав 45-річну місцеву, у якої винаймав квартиру. А працівники Лебединського відділення поліції викрили 25-річного місцевого жителя, який після застілля з 30-річним приятелем, вкрав банківську картку останнього, з рахунку якої в подальшому зняв дві тисячі гривень.

У ході розшукових заходів правоохоронцям вдалось повернути частину викраденого майна. За всіма фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за ст. 185 Кримінального кодексу України та розпочаті відповідні слідчі дії.

Поділитися в соціальних мережах