Сумщина експортуватиме худобу в Саудівську Аравію

На Сумщину вперше завітали представники Королівства Саудівська Аравія – вони впродовж тижня вивчали умови і особливості вирощування великої рогатої худоби на Сумщині

Представники Держпродспоживслужби у Сумській області організували візит іноземців на ТОВ «Вітчизна» Конотопського району.

Як зазначили представники Королівства, вони зацікавлені у співпраці, оскільки вже знають про спільну роботу в цьому напрямі Сумської області і країн Близького Сходу, зокрема, Лівії.

«Ми запевнили потенційних покупців нашої худоби у забезпеченні протиепізоотичних заходів, у належному вирощуванні і годівлі. Важливим є і те, що уся худоба в нас ідентифікована. Тому і ми зацікавлені, і Саудівська Аравія у цій двосторонній співпраці. Адже ми вже маємо успішний досвід експортування, достатню кількість підприємств і фермерів – вирощування худоби відбувається на території всієї області», – розповів начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віктор Науменко.

Сумщина завжди була відома своїм аграрним виробництвом, тваринництвом, молочарством тощо. Тому подібна співпраця стане ще одним гарним підґрунтям для економічного піднесення області.

Поділитися в соціальних мережах