Сумщина стане першим регіоном, де реалізують “Радіо громад”

Національна рада з питань телебачення та рідомовлення прорахувала п’ять радіочастот для розбудови місцевого мовлення у Білопіллі, Глухові, Конотопі, Охтирці та Тростянці. Про це повідомила представниця Нацради з питань телебачення та радіомовлення на Сумщині Лариса Якубенко.

Учора, 29 вересня, очільникам районів презентували покрокову інструкцію для організації місцевого радіо. Усі витрати щодо прорахунку частот бере на себе Національна рада. Задача ж райдержадміністрацій замовити та отримати частотний ресурс. “Є розуміння, бачення, як реалізувати цей проект, і враховуючі зацікавленість в розбудові інформаційного простору, Сумщина стане першим регіоном, де буде реалізовано проект «Радіо громад»”, – зазначив Сергій Костинський, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Окрім цього, обговорили можливості встановлення додаткових веж на територіях прикордонних районів та підсилення потужностей передавачів, а також шляхи подачі сигналу за допомогою оптоволоконних мереж.

Поділитися в соціальних мережах