Сумщина – у рейтингу розлучень

Як показали дослідження, найнижчий рівень розлучень у людей, які займаються обчисленням страхових та інвестиційних тарифів, оцінками ризиків, грошових потоків і так далі. Складно виділити одну професію, швидше за все – спектр робіт, пов’язаний з математикою і довгим сидінням на одному місці. Такі люди розлучаються всього в 17% випадків. Чим більше “серйозна” і вимагає зосередженості професія у вашого партнера, тим менше шанс, що він захоче розлучитися.

Найчастіше ж розлучаються менеджери, задіяні в ігровій сфері – 52,9% розлучень. Бармени розлучаються майже також часто – 52,7% розлучень.

В Україні розпадається половина шлюбів. Якщо порівнювати США і Україну, то, мабуть, єдиним відмінним фактором, що впливає на ситуацію з розлученнями, буде расове питання, яке набагато гостріше стоїть в Америці та практично незнайоме нам.

Решта моментів збігаються: рівень зайнятості, розмір заробітної плати і стабільність важливі для пар у всьому світі. Набагато частіше розлучаються пари, де один або обидва партнери безробітні, а серед прихильників традиційних цінностей розірваних шлюбів менше, ніж у людей з більш лояльними поглядами на життя. Це видно навіть за статистикою розлучень в Україні. У середньому в нас розпадається 56,7% пар: у західних регіонах кількість розлучень менше, а чим далі на схід, тим більше пар закінчують спільне життя розлученням.

Показник розлучень на Сумщині представлений на карті вище.

Джерело: businessviews.com.ua

Поділитися в соціальних мережах